Injektáž muriva

29 augusta, 2022

Počuli ste už o tzv. injektáži muriva?
V našich klimatických podmienkach je vlhkosť stien a múrov veľmi častým problémom. Niekoho problémy vyrieši podrezanie muriva alebo kvalitná izolácia stien. Niekomu však ani tieto možnosti nepomôžu k tomu, aby sa vlhnutia stien zbavil úplne.

Injektáž muriva je spôsob sanácie, ktorý dokáže váš murovaný dom alebo stavbu zbaviť vlhkosti v stenách. Profesionálne vedenou injektážou odstránime v PM SANAC problémy s vodou poškodenými základmi alebo stenami rýchlo a cielene.

Nedostatočná, prípadne žiadna alebo narušená izolácia muriva často vedie k problémom s kapilárnou vodou. Veľké prietoky vody, havárie na vodovodných potrubiach alebo trhliny v murive spôsobené inou príčinou narúšajú stavebný materiál aj povrchovú úpravu stien. Murivo sa tak stáva nielen neestetickým ale aj nefunkčným. Do vzniknutých škár preniká vlhkosť, ktorá vaše steny zmení na domov baktérií, plesní a rias.

Práve injektáž základov alebo samotných stien dokáže vyplniť problémové miesta a poškodené stavebné materiály. Znova ich tak uvedie do stavu, kedy plnohodnotne plnia svoju funkciu.
Steny domu budú vďaka chemickej injektáži znova stenami, o ktoré sa môžete oprieť – nosné a pripravené chrániť interiér vášho domovu.

Zistíme rozsah škody

Vlhkosť v murive je ako nepozvaný hosť. Ak si našla voda cestu k vám, je ten správny čas pozvať na návštevu nás. Radi obhliadneme vašu nehnuteľnosť, aby sme sa presvedčili, že je injektáž muriva tým správnym spôsobom, ako ozdraviť vaše steny.
Cena za vyhotovenie injektáže sa určuje výhradne individuálne na základe obhliadky objektu. Neváhajte nás kontaktovať.

TIP: Ako prebieha podrezanie domu?