Podrezanie muriva

8 októbra, 2022

V dnešnej dobe sa už takmer každý stretol s problémom zatekajúcej pivnice, strechy, terasy, prípadne inej konštrukcie, resp. s vlhnutím múrov a následným vytváraním nežiaducich plesní.

Podrezanie muriva je jednou z najúčinnejších metód ako sa zbaviť vlhkosti a plesní v dome. Prostredníctvom podrezávania vieme zastaviť vzlínanie vody do muriva domu či objektu a tým zabrániť znehodnoteniu exteriéru a interiéru nehnuteľnosti. Základom podrezávania muriva je izolácia muriva, prostredníctvom hydroizolácie pred vonkajšími podmienkami, či hlavne pred vlhkosťou externého prostredia. Vlhkosť v murive sa prejaví formou mokrej omietky, tvorbou plesní, či odlupovaniu farby zo stien.

Ešte pred samotným podrezaním domu je potrebné posúdiť, či je stavba na takýto zásah vhodná a musí sa vypracovať statický posudok. Akú technológiu podrezania zvoliť, záleží tiež od materiálu, hrúbky muriva a prístupu k murivu.

Na podrezanie muriva využívame moderné technológie, ktoré zabezpečia sucho v interiéry a zvýšia komfort pri užívaní nehnuteľnosti s dlhou životnosťou. Náš tím odborníkov Vám bude realizovať podrezanie, pričom sa prispôsobíme Vašim časovým a technickým požiadavkám. Naše služby ponúkame v rámci celého Slovenska.

Kvalita realizovaných prác je dôležitá pre obojstrannú spokojnosť, pretože každá zákazka je pre nás dobrou referenciou pre úspešné podnikanie. Podrezávanim muriva Vám nielen zvýšime komfort Vášho bývania, ale dokonca zhodnotíme cenu Vašej nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

TIP: Izolácia základov krok za krokom.